SEARCH
imgIrtoyaRecall
IrtoyaRecall
imgArita-Ramadan
Arita-Ramadan
imgcorolla2
corolla2
imgCamry
Camry
imgRav 4
Rav 4
imgYaris
Yaris
imgHilux
Hilux
img86
86
imgنسخه موبایل
نسخه موبایل

افتتاح شعبه سعادت آباد ایرتویا همزمان با عید فطر

ضمن تبریک عید سعید فطر، به اطلاع تمامی مشتریان و علاقه مندان خودروهای تویوتا و لکسوس می رساند به منظور تسهیل دسترسی و ارتباط نزدیکتر با مشتریان محدوده غرب تهران و توسعه شبکه فروش و ارتباطات ایرتویا، شعبه سعادت آباد همزمان با عید سعید فطر افتتاح گردید. همانند شعبه پل رومی... (ادامه ...)

کاهش چشمگیر قیمت خودروهای تویوتا و لکسوس

از 1 میلیون و 600 هزار تومان تا 16 میلیون تومان کاهش قیمت (ادامه ...)

«فراخوان خودروهای تویوتا در ایران»

به اطلاع کلیه دارندگان محترم خودروهای تویوتا می رساند شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا موتور کورپوریشن در ایران حسب اعلام کمپانی اخیرالذکر اقدام به فراخوان رفع عیب خودروهای تویوتا نموده است. اگرچه بر اساس سیاستهای جهانی کمپانی تویوتا ارائه خدمات رفع عیب صرفاً جهت خودروه... (ادامه ...)

فروش ویژه ماه مبارک رمضان با تسهیلات بدون بهره آغاز شد

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فروش ویژه خودروهای روفور، کرولا، کمری و یاریس صندوق دار مدل 2014 با تسهیلات بدون بهره و بدون ضامن آغاز گردید. در این طرح مشتریان محترم می توانند مبلغ تسهیلات بدون بهره را در ۳ قسط با فاصله دو ماه یکبار پرداخت نموده و خودروی خود را کمتر از... (ادامه ...)

آغاز شماره گذاری کرولا 2014 و لکسوس IS250 + خبر تکمیلی: لکسوس GS250

صدور مجوز شماره گذاری از جانب پلیس راهور ناجا (ادامه ...)

کرولا 2014 به ایران آمد!

جدیدترین مدل کرولا، پرفروش ترین خودروی جهان (ادامه ...)دانلود نرم افزار موبایل

واحد انفورماتیک شرکت ایرتویا جهت تسهیل دسترسی علاقه مندان و مالکین خودروهای تویوتا به اطلاعات مربوط به این شرکت، اقدام به طراحی و تولید نرم افزار اختصاصی ایرتویا برای سیستم عامل های Android و iOS نموده است که می توان آنرا به عنوان اولین نرم افزار موبایل در زمینه خودرو معرفی کرد. ادامه ...

  •        

فروش ویژه محصولات

جهت کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی های مندرج در وب سایت شرکت ایرتویا مراجعه نمایید.

ادامه ...

خدمات ویژه گارانتی

واحد فنی - مهندسی شرکت ایرتویا از بخشهای: پشتیبانی فنی (Technical Field Support)، گارانتی (Warranty Division) و سرویس قبل از تحویل (PDS) تشکیل شده و قصد دارد با ارتقاء روز افزون سطح علمی کارشناسان فنی و تکنسینهای نمایندگیهای مجاز ایرتویا در سراسر کشور  ادامه ...